سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ EN

ضرورت ارتقا شاخص های استاندارد و نوسازی تجهیزات

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه و حمایت های مالی بیشتر در حوزه HSE با توجه به نظام جامع HSE و نقش ویژه آن در صنعت نفت کشور و تاثیر آن در بهبود شاخص های اقتصادی کشور تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به آبادان، سید حسین دهدشتی، صبح امروز( چهارشنبه؛ ۶ آذرماه)  درهمایش ملی HSE که در محل دانشگاه صنعت نفت آبادان در حال برگزاری است، با بیان این مطلب گفت: با توجه به تحریم های بین المللی و محدودیت و تعریف استانداردهای بین المللی درحوزه HSE، بومی سازی این حوزه بیش از گذشته باید مورد توجه جدی مسئولان وزارت نفت قرار گیرد.
وی افزود: با توجه به جایگاه صنعت نفت در توسعه استان خوزستان بویژه آبادان باید با عزم جدی اجرای کامل نظام مدیریتHSE دراین منطقه محقق شود.
وی با اشاره به ضرورت حمایت های مالی و پشتیبانی تجهیزات در حوزه HSE دربخش های مختلف صنعت نفت کشور گفت: طبق گزارشات سازمان حفاظت ومحیط زیست تجهیزات و امکانات حوزه HSE در کشور دچار فرسودگی شده و نیاز است با حمایت های مالی نسبت به نوسازی و ارتقا شاخص های استاندارد هرچه زودتر اقدام شود.
وی در پایان بر ضرورت تعامل بیشتر بین بخش HSEوزارت نفت و وزارت بهداشت به منظور بهبود کیفی فعالیت ها تاکید کرد و از دانشگاه های علوم پزشکی خواست تا با پیشگامی در این عرصه، عملکرد بهتری را در این بخش به ثمر برسانند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۰۲۵۹۹ بازدید