سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ EN

پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر

پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر با حضور شرکت های فعال در حوزه صنعت نفت دقایقی پیش آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به بوشهر، رئیس اتاق بازرگانی و عضو هیئت مدیره نمایشگاه بین المللی استان بوشهر، در مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی این استان که صبح امروز (۵ آذرماه) در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر برگزار شد، گفت: این نمایشگاه نتیجه فعالیت و حضور بخش خصوصی در عرصه صنعت نفت است.
علی اکبر شریف پور بوشهری اظهار کرد: به یقین، حضور بخش خصوصی در عرصه های اقتصادی، دستاوردهای مهمی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.
وی افزود: مدیریت این نمایشگاه در تلاش است تا با استفاده از حضور بخش خصوصی و سایر شرکت های زیر مجموعه صنعت نفت، این نمایشگاه را در سال های آتی باشکوه تر برگزار کند.
شریف پور اظهار امیدواری کرد که برگزاری این نمایشگاه که محلی برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های شرکت های دولتی و خصوصی در مقوله داخلی سازی تجهیزات و دانش فنی ساخت و طراحی پالایشگاه ها است، بتوانیم بیش از پیش به معرفی توانمندی های درون کشور بپردازیم.
به گزارش NIOC، معرفی پروژه های صنعتی و فرصت های سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز، ایجاد زمینه مناسب برای انتقال تکنولوژی و دانش فنی، ارایه آخرین دستاورد های فن آوری روز در حوزه نفت و گاز و توسعه اشتغال در عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
گفتنی است، پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بسیاری از شرکت های دولتی و بخش خصوصی از چهارم تا هفتم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر دایر و از ساعت ۹ الی ۱۴ نیز پذیرای بازدید کنندگان است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۳:۴۰۵۳۹ بازدید