سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ EN

اهم برنامه های هفته بسیج اعلام شد

هفته بسیج با شعار بسیج، پیشتاز حماسه و خدمت در جهت پیشبرد اهداف نظام آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران محسن اشرفی گودرزی معاون هماهنگ کننده حوزه مقاومت پایگاه بسیج شرکت ملی نفت ایران در آستانه فرارسیدن هفته بسیج با بیان اینکه همزمان با فرارسیدن هفته بسیج، برنامه کلی از سوی مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت ابلاغ شده است، اظهار داشت: هفته بسیج کار خود را با شعار “بسیج، پیشتاز حماسه و خدمت” آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب و نمایشگاهی با غرفه های متناسب با هفته دفاع مقدس، تبلیغ و تشویق برای جذب حداکثری اعضای عادی و برگزاری انواع مسابقات فرهنگی، سیاسی، عقیدتی، نظامی (تیراندازی و میدان تیر)، ورزشی، کتابخوانی، خاطره نویسی، عکاسی، نقاشی و مسائلی از این دست در دستور کار حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی نفت ایران قرار دارد.

اشرفی گودرزی با اعلام اینکه مراسم یادواره شهدا روز دوشنبه، چهارم آذر ماه برگزار می شود، افزود: از جمله برنامه های بسیج شرکت ملی نفت ایران می توان به تبلیغات محیطی متناسب با هفته بسیج و عاشورا، بازدید از پایگاه ها در هفته بسیج توسط معاونت های مشخص و ارائه گزارش، هماهنگی جهت اهداء خون و حضور اکیپ سازمان انتقال خون و برگزاری کوهپیمایی و یا اردوهای یک روزه به صورت خانوادگی اشاره کرد.

معاون هماهنگ کننده حوزه مقاومت پایگاه بسیج شرکت ملی نفت ایران گفت: مراسم صبحگاه مشترک بسیج روز چهارشنبه؛ ششم آذر ماه در ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: معرفی پایگاه نمونه، بسیجیان نمونه، پیشکسوتان بسیجی در دستور کار حوزه مقاومت پایگاه بسیج شرکت ملی نفت ایران در هفته بسیج قرار گرفته است.

اشرفی گودرزی با اعلام اینکه بازدید از خانواد معزز شهدا و جانبازان در رأس برنامه های حوزه مقاومت پایگاه بسیج شرکت ملی نفت ایران در هفته بسیج قرار دارد، توضیح داد: برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزارشهدا و تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و شهدای جاویدالاثر و برگزاری مراسم زیارت عاشورا از دیگر برنامه های این پایگاه مقاومت است.

 معاون هماهنگ کننده حوزه مقاومت پایگاه بسیج شرکت ملی نفت ایران در ادامه تشریح فعالیت های این حوزه در هفته بسیج اذعان داشت: فعال سازی سیستم پیامک پایگاه های فاقد آن و استفاده از آن در فضای تبلیغاتی و فرهنگی در هفته بسیج، برگزاری روز خاطره و همچنین شعر خوانی با مضمون بسیج و حرکت عاشورایی و همچنین حضور بسیجیان پایگاه ها به صورت هماهنگ و منسجم در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه از دیگر برنامه هایی است که در هفته بسیج برگزار می شود.

وی با بیان اینکه وزارت نفت به لحاظ تخصصی و فنی زیر شاخه بسیج مهندسی و از نظر اداری زیر مجموعه بسیج ادارات قرار گرفته است، عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، بسیجیان صنعت نفت در کمیته های علمی، بسیج مهندسی بزودی حاضر خواهند شد این در حالی است که بسیجیان صنعت نفت در بسیاری از پروژه های علمی موفق ظاهر شده اند اما هیچ گاه صحبتی از بسیجی بودن آنها به عمل نیامده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۳:۵۰۵۹۲ بازدید