سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ EN

پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و…

پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از چهارم تا هفتم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر بر گزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس با بیان این خبر گفت: این نمایشگاه با حضور بسیاری از شرکت های دولتی و بخش خصوصی از چهارم تا هفتم آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر برگزار می شود .
حسین قربانی با بیان اینکه صنعت نفت به عنوان موتور پیش برنده توسعه صنعتی در ایران و نقطه اتکای اقتصاد کشور جایگاه ویژه ای در برنامه ریزی های دولتمردان دارد افزود: امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه که محلی برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های شرکت های دولتی و خصوصی در مقوله داخلی سازی تجهیزات و دانش فنی ساخت و طراحی پالایشگاها است، بتوانیم بیش از پیش به معرفی توانمندی های درون کشور بپردازیم.
قربانی افزود: معرفی پروژه های صنعتی ، و فرصت های سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز، ایجاد زمینه مناسب برای انتقال تکنولوژی و دانش فنی، ارایه آخرین دستاورد های فن آوری روز در حوزه نفت و گاز و توسعه اشتغال در عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از جمله اهداف برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی نفت ، گاز ،پالایش و پتروشیمی بوشهر است.
رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس افزود: این نمایشگاه در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع و در سالن اصلی نمایشگاه بین المللی بوشهر برگزار می شود که از ساعت ۹ الی ۱۴ نیز پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.
وی تصریح کرد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور معاون وزیر نفت، استاندار و اعضای کمیسیون انرژی مجلس خواهد بود که در پایان نیز به شرکت های حاضر در نمایشگاه لوح تقدیری اهدا خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۵۸۵۳۲ بازدید