سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ EN

قرارداد برداشت لرزه نگاری دو بعدی ذهاب امضا شد

قرارداد برداشت لرزه نگاری دو بعدی ذهاب میان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به عنوان کارفرما و شرکت های عملیات اکتشاف نفت و توسعه صنایع نفت و گاز قشم به عنوان پیمانکار امضا شد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قرارداد لرزه نگاری ذهاب با موقعیت جغرافیایی غرب کشور (استان کرمانشاه) و در محدوده شهرستان های سرپل ذهاب، اسلام آباد غرب و قصر شیرین، بعدازظهر روزگذشته (۱۱ آبان ماه)، با اخذ مجوز و تامین بودجه از شرکت ملی نفت ایران، میان مدیریت اکتشاف، شرکت عملیات اکتشاف نفت و شرکت توسعه صنایع نفت و گاز قشم منعقد شد.
در این پروژه، ۱۶ خط لرزه نگاری دو بعدی به طور یکهزار و ۱۰۰ کیلومتر با هدف تصویر سازی از افق های مخزن بنگستان تا دهرم برداشت می شود. مدت زمان اجرای این پروژه نیز ۱۴ ماه برآورد شده است.
به گزارش NIOC، مدیریت اکتشاف با سابقه ترین سازمان شناخته شده در شناسایی و کشف میدان های بزرگ هیدروکربوری صنعت نفت کشور است. در این راستا مدیریت اکتشاف نفت سیاست های کلان شرکت ملی نفت ایران شامل طرح ها و پروژه های مطالعاتی و عملیاتی را در قالب برنامه های پنج ساله برنامه ریزی و موافقتنامه طرح اکتشاف ذخایر نفت و گاز را تهیه و اجرا می کند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۴۲۵۶۶ بازدید