سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ EN

شرکت نفت و گاز مارون به عنوان سازمان دانشی برتر

درجلسه ای باحضور دبیرشورای عالی راهبری جایزه MAKE در ایران و رئیس اموربهره وری، تحول اداری و کارآفرینی شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت و گاز مارون به عنوان سازمان دانشی برتر در سطح شرکت‌های نفتی ایران معرفی شد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دبیر شورای عالی راهبری جایزه MAKE در ایران گزارش نتایج ارزیابی جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) و روند ارزیابی و انتخاب سازمان های دانشی برتردر صنعت نفت را تشریح کرد.
حمید دریس؛ مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون با ابراز خرسندی از انتخاب این شرکت به عنوان دانشی‌ترین شرکت نفتی ایران گفت: دانشی شدن سازمان شرکت نفت و گاز مارون حاصل مداومت بر پژوهش علمی و صنعتی در زمینه‌های مختلف بوده و ما با به اشتراک گذاری این دانش با تولید کنندگان توانسته ایم نوآوری‌هایی را محقق سازیم که پیش از این در کشور وجود نداشت.
مسعود باغبان؛ مدیر امور فنی و دبیر راهبری جایزه MAKE در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون نیز اظهار داشت: این جلسه جهت دریافت گزارش ارزیابی سازمان دانشی برتر است و هدف اصلی این ارزیابی استفاده سازمانها از تجارب یکدیگر در جهت ارتقاء سطح دانش و در کل استفاده از دانش در جهت نیل به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان است.
در ادامه این نشست کامبیز باغبان؛ رئیس امور بهره وری، تحول اداری و کارآفرینی شرکت ملی نفت ایران نتایج این ارزیابی را بسیار مهم دانست و بکارگیری تجارب شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون توسط سازمانهای مختلف را مسیر ایجاد دانش خواند.
لازم به ذکر است ارزیابی سازمان دانشی برتر از سال ۱۹۹۸ تاکنون در جهان انجام می شود که بانیان آن ۱۵ شرکت بزرگ نفتی و غیر نفتی بوده و هدف آن استفاده سازمان‌ها از تجربیات دانشی یکدیگر و هدایت شرکتها جهت خلق ارزش از دانش است. برگزاری این ارزیابی در ایران به دانشگاه صنعتی شریف واگذار شده است.
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون یکی از ۵ شرکت بهره برداری تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۴۴۶۵۲ بازدید