سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ EN

اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز

اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز ایران طی صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب شدند. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در ۳ حکم جداگانه، سید اصغر هندی و علی رضا قاسمی جاوید را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز ایران و عزیزاله رمضانی را به عنوان عضو اصلی و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز ایران منصوب کرد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکم های انتصاب، اصغر هندی و علی رضا قاسمی جاوید ضمن قدردانی از خدمات آقایان حسین حسینی و مصطفی کشکولی که از اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز ایران پیش از این بودند، چنین آورده است: با توجه به مصوبه هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و با عنایت به شایستگی های علمی و تجربی، به موجب این حکم به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز ایران منصوب می شوید.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین در حکمی دیگر خطاب به عزیز اله رمضانی آورده است: با توجه به مصوبه هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و نظر به شایستگی های فردی، علمی و تجربی، جنابعالی به موجب این حکم به عنوان عضو اصلی و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی صادرات گاز ایران منصوب می شوید.
وی در پایان این حکم می افزاید: امید است با اتکال به خداوند متعال و تعامل و همفکری با مدیرعامل و هیئت مدیره محترم و کارکنان ارزشمند آن شرکت در توسعه و تعمیق ماموریت های سازمان موفق باشید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۵۲۷۷۱ بازدید