سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در تولید قطعات

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های تابعه آن را پیشتاز در ساخت قطعات داخلی خواند و گفت: تحریم ها به طور قطع نمی تواند مانعی در برابر توسعه صنعت نفت کشور باشد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی در بازدید از تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، با بیان این مطلب افزود: نقش حائز اهمیت نفت در اقتصاد و تولید ملی انکارناپذیر است و در عین حال، بهره مندی از نیروی انسانی متخصص در بدنه صنعت نفت، امتیاز بزرگی برای این صنعت به شمار می رود.

وی تصریح کرد: امروز شرکت ملی نفت ایران در مقایسه با دیگر نهادها و سازمان ها در کل کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است و به همین دلیل انجام فعالیت در این شرکت باید با دقت و ظرافت خاصی صورت گیرد.
جوادی با اشاره به تمرکز بر رویکرد ساخت داخل در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های تابعه آن، این شرکت را الگویی عملی برای سایر شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت خواند.
به گفته وی، پیشگامی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در ایجاد حلقه های کیفی نیز مبیّن اهتمام جدی مناطق نفت خیز جنوب به امر تولید، دانش و حضور جوانان متخصص در این عرصه است.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، مجموعه ای موفق و شناخته شده است، ادامه داد: متولیان امر باید تلاش کنند پالایشگاه نفت و گاز گچساران با پالایشگاه های پیشرفته جهان رقابت داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز گچساران، جوادی در این بازدید قول مساعد داده است که مشکلات و چالش های پیش روی این شرکت را پیگیری کند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ مهر ۱۳۹۲ساعت: ۱۴:۴۷۵۸۳ بازدید