- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - http://pedec.ir -

جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران

نخستین جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران با هدف قدردانی و تجلیل از پیشگامان و تلاشگران این صنعت با حضور مقامات کشوری و فعالان این حوزه، آذرماه سال جاری در مرکز همایش های صدا وسیما برگزار می شود.

دبیر جشنواره با اعلام این خبر افزود: جشنواره قهرمانان ملی صنعت نفت فرصتی فراهم می کند تا با شناسایی و معرفی توانمندی ها و استعداد های حوزه نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی از کارآفرینان و چهره های تاثیرگذار این صنعت استراتژیک تجلیل شود.

حمید روحانی با بیان اینکه جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت، با تحقق شعار ” ما می توانیم ” برگزار خواهد شد، تصریح کرد: یکی از اهداف این جشنواره ایجاد همدلی و هم افزایی بیشتر بین صنعتگران و تولیدکنندگان صنعت نفت و حوزه های مرتبط برای بررسی مسایل و مشکلات پیش روی این صنعت برگزار می شود.

وی یکی دیگر از اهداف برگزاری جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت را توسعه فرهنگ تولید داخلی و ترویج فرهنگ قدرشناسی از فعالان اقتصادی با معرفی واحدهای کارآمد و برتر صنعت نفت عنوان کرد.

دبیر نخستین جشنواره قهرمانان صنعت نفت گفت: براساس مدل ارزیابی علمی که توسط استادان و صاحب نظران حوزه نفت طراحی شده است، شرکت ها و سازمان ها در بخش تامین، صادرات و پشتیبانی، ارزیابی و انتخاب خواهند شد.

وی توضیح داد: شرکت های منتخب براساس روش شناسی علمی مدیریت و مدل معتبر، شرکت‌های پیشتاز و پیشرو در صنعت نفت گزینش و معرفی خواهند شد.

دبیر جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران تصریح کرد: در نخستین جشنواره قهرمانان صنعت نفت ازتلاش های مدیران ارشد و ارزش آفرینان صنعت استراتژیک نفت به شایستگی تقدیر خواهد شد.

روحانی همچنین از آمادگی دبیرخانه جشنواره برای دریافت نظرها و پیشنهادهای صاحب نظران، دست اندرکاران و اصحاب رسانه برای برگزاری کیفی و باشکوه این جشنواره خبرداد و افزود علاقه مندان همچنین می توانند به وب سایت جشنواره ملی قهرمان صنعت نفت ایران به نشانی www.niof.ir مراجعه کنند.

[1] [2] [3] [4]