سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران

نخستین جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران با هدف قدردانی و تجلیل از پیشگامان و تلاشگران این صنعت با حضور مقامات کشوری و فعالان این حوزه، آذرماه سال جاری در مرکز همایش های صدا وسیما برگزار می شود.

دبیر جشنواره با اعلام این خبر افزود: جشنواره قهرمانان ملی صنعت نفت فرصتی فراهم می کند تا با شناسایی و معرفی توانمندی ها و استعداد های حوزه نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی از کارآفرینان و چهره های تاثیرگذار این صنعت استراتژیک تجلیل شود.

حمید روحانی با بیان اینکه جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت، با تحقق شعار ” ما می توانیم ” برگزار خواهد شد، تصریح کرد: یکی از اهداف این جشنواره ایجاد همدلی و هم افزایی بیشتر بین صنعتگران و تولیدکنندگان صنعت نفت و حوزه های مرتبط برای بررسی مسایل و مشکلات پیش روی این صنعت برگزار می شود.

وی یکی دیگر از اهداف برگزاری جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت را توسعه فرهنگ تولید داخلی و ترویج فرهنگ قدرشناسی از فعالان اقتصادی با معرفی واحدهای کارآمد و برتر صنعت نفت عنوان کرد.

دبیر نخستین جشنواره قهرمانان صنعت نفت گفت: براساس مدل ارزیابی علمی که توسط استادان و صاحب نظران حوزه نفت طراحی شده است، شرکت ها و سازمان ها در بخش تامین، صادرات و پشتیبانی، ارزیابی و انتخاب خواهند شد.

وی توضیح داد: شرکت های منتخب براساس روش شناسی علمی مدیریت و مدل معتبر، شرکت‌های پیشتاز و پیشرو در صنعت نفت گزینش و معرفی خواهند شد.

دبیر جشنواره ملی قهرمانان صنعت نفت ایران تصریح کرد: در نخستین جشنواره قهرمانان صنعت نفت ازتلاش های مدیران ارشد و ارزش آفرینان صنعت استراتژیک نفت به شایستگی تقدیر خواهد شد.

روحانی همچنین از آمادگی دبیرخانه جشنواره برای دریافت نظرها و پیشنهادهای صاحب نظران، دست اندرکاران و اصحاب رسانه برای برگزاری کیفی و باشکوه این جشنواره خبرداد و افزود علاقه مندان همچنین می توانند به وب سایت جشنواره ملی قهرمان صنعت نفت ایران به نشانی www.niof.ir مراجعه کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ شهریور ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۴۲۵۰۲ بازدید