سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ EN

شهرک مسکونی کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان ازاحداث شهرک مسکونی با هدف تامین مسکن وامکانات رفاهی تفریحی کارکنان این شرکت در این منطقه عملیاتی خبرداد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سلبعلی کریمی در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان که با ریاست احمد قلعه بانی؛ با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، برگزارشد، گفت: این شرکت مجوزهای لازم را به منظوراحداث شهرک مسکونی کارکنان اخذ کرده است.

وی تصریح کرد: تاکنون تحویل زمین از سازمان منطقه آزاد اروند، عملیات مسطح کردن زمین و خاکریزی محوطه برای اجرای عملیات ساختمانی انجام شده است.
کریمی با بیان اینکه طراحی و مهندسی پایه و تهیه اسناد مناقصه EPC این طرح انجام شده است، گفت: پس از تامین اعتبار، تشریفات مناقصه برای انتخاب پیمانکار برگزار خواهد شد.
وی از صرفه جویی و برنامه ریزی شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان به منظور صرفه جویی و بهینه سازی هزینه ها، علاوه بر تحقق اهداف تولید پیش بینی شده در سال ۹۲  خبر داد و تاکید کرد: ساماندهی، جذب و آموزش نیروی انسانی، جذب سرمایه گذار برای توسعه میادین و طرح های سرمایه ای، اولویت بخشیدن به میادین غرب کارون با توجه به شرایط خاص این میدان، راهبری تولید، ارتقا بخشی و اشتغالزایی از دستاورد های این شرکت بوده است.
بنابراین گزارش، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور بررسی عملکرد شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان طی سه سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۱ تشکیل و صورت های مالی مربوط با تاکید و برخی اقدامات و اصطلاحات توسط هیئت مدیره، به تصویب مجمع عمومی رسید.
در پایان جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه، احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از تلاش های مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان قدردانی و بر ادامه اقدامات این شرکت و حمایت همه جانبه برای تامین منابع و رفع موانع تاکید کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ مرداد ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۲۴۳۶۲ بازدید