سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ EN

لوله های جداری و مغزی بدون درز….

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از تولید و تامین لوله های جداری و مغزی بدون درز به منظور تامین نیازهای صنعت نفت در این منطقه خبر داد.
حجت الله فریدونی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر گفت: پروژه عام المنفعه تامین لوله های جداری و مغزی بدون درز در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، با مشارکت یک سرمایه گذار داخلی انجام خواهد شد.
وی همچنین از اختصاص حدود ۲۰ هکتارزمین از سوی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای اجرای فاز اول این پروژه خبر داد.
فریدونی با بیان اینکه لوله های جداری و مغزی بدون درز به عنوان لوله های درون چاهی در صنایع نفت و گاز استفاده می شود، گفت: این نوع لوله ها از فرو ریختن و شسته شدن چاه ها جلوگیری و سازنده های مختلف را از یکدیگر جدا می کند.
به گفته مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، پروژه تولید و تامین لوله های جداری و مغزی بدون درز تا یک سال دیگر به بهره برداری می رسد.
فریدونی در بخش دیگری از این گفت و گو به اولویت های آتی این سازمان اشاره کرد و گفت: ایجاد فضای امن برای تحقق سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی، خدماتی، فرهنگی، توریستی، بهداشتی و ورزشی در منطقه ویژه پارس از مهمترین برنامه های مدیریت توسعه اقتصادی و جذب سرمایه در سال جاری خواهد بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *