سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ EN

بازدید دوره ای مدیرعامل شرکت متن از طرح های در دست اجرای این شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت متن، مهندس نادر قربانی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت صبح روز چهارشنبه ۱۲ تیر ماه جاری در بازدید دوره ای خود از طرحهای در دست اجرای این شرکت از روند اجرای تأسیسات و پروژه ها بازدید و آخرین میزان پیشرفت طرحها را جویا شد.

مهندس قربانی در ابتدا از خطوط لوله و CTEP طرح توسعه میدان نفتی یادآوران بازدید نمود و در جریان بازدید از طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی و برگزاری جلسه ای با حضور فرماندار، نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس، مدیران شهرستان دشت آزادگان، مجری و پیمانکاران طرح بر جذب حداکثری ظرفیت اشتغال نیروهای بومی منطقه تأکید کرد.

نادر قربانی با اشاره به احداث هنرستان فنی دشت آزادگان توسط شرکت متن، به مسئولین منطقه تأکید کرد که از این پتانسیل استفاده شود و نیروهای تحصیل کرده شهرستان دشت آزادگان آموزش های لازم را ببینند تا توسط پیمانکاران شرکت مهندسی و توسعه نفت از تخصص شان استفاده شود.

وی همچنین در خصوص مسائل زیست محیطی از مسئولین منطقه تقاضای همکاری جدی با شرکت متن را داشته تا پیشرفت طرح ها سرعت بیشتری بگیرد. در ضمن شرکت متن نیز الزامات زیست محیطی را طبق روال رعایت خواهد کرد.

مسئولین منطقه نیز از شرکت متن در اجرای برنامه های فرهنگی تقدیر و تشکر نموده و خواستار همکاری بیشتر در این زمینه شدند.

مدیرعامل شرکت متن در ادامه از طرح توسعه میادین نفتی یاران جنوبی بازدید نمود و از کارشناسان و پیمانکاران و این طرح خواستار تسریع در اجرای طرح شد.

همچنین قربانی از طرح NGL 3200 بازدید نمود وبا توجه به شروع عملیات تجهیز کارگاه و عملیات اجرای طرح یادآور شد بازدید دوره ای از روند پیشرفت این طرح طی هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *