سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ EN

برگزاری ۲۰ رزمایش بزرگ HSE در سطح شرکت ملی

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران در تشریح برنامه های امسال این مدیریت گفت: برگزاری ۲۰ رزمایش بزرگ در سطح شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه، از جمله برنامه های در دست اقدام HSE در سال جاری است.

عباس رزمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: در سال گذشته، چهار رزمایش بزرگ و حدود هزار مانور در سطح شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه برگزار شد؛ به طوریکه به طور میانگین، ماهانه حدود ۵ مانور در حوزه ایمنی و مقابله با آلودگی به خصوص در بخش فراساحل برگزار شد.
وی آسیب شناسی سیستم مدیریت HSE، تعیین و ارزیابی مشاغل سخت و زیان آور و آنالیز مشاغل از دیدگاه ارگونومی، اجرای طرح جامع مدیریت پسماند و مشارکت در انجام پروژه بزرگ تقویت مدیریت زیست محیطی صنایع نفتی را از مهم ترین طرح های اولویت دار HSE در سال جاری عنوان کرد و گفت: مقوله پدافند غیرعامل نیز به صورت جدی در دستور کار مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران قرار دارد.
رزمی در این زمینه توضیح داد: به منظور پیاده سازی طرح جامع پدافند غیرعامل در سطح کلان، توافق هایی با دانشگاه مالک اشتر و چند مشاور این دانشگاه صورت گرفته است و این طرح در تمام سطوح، از اکتشاف تا صادرات اجرایی خواهد شد.
مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران موضوع ارتقای کیفی و کمی ساختار این مدیریت را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: با توسعه شرکت های تابعه و فعالیت های در دست اقدام، ساختار HSE ثابت باقی مانده است که در این زمینه برنامه های تازه ای در دست اقدام است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ خرداد ۱۳۹۲ساعت: ۱۳:۵۹۲۶۲ بازدید