سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ EN

تشکیل کانون تفکر پیشکسوتان صنعت حفاری

مدیر عامل شرکت حفاری شمال با تاکید بر ضرورت اشتراک گذاری دانش در سطح سازمان ها یادآور شد: تجارب و ایده های پیشکسوتان صنعت حفاری در قالب یک پروژه بزرگ مستندسازی و در قالب تاریخ شفاهی ثبت می شود. 
هدایت الله خادمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر افزود: صنعت حفاری یکی از مهمترین ارکان بخش بالادستی صنعت نفت کشور است و بر همین اساس دانش و تجربه موجود در پیشکسوتان این صنعت می تواند همچون گنجینه ای از دانش برای نسل امروز و فردای صنعت حفاری ارزش آفرینی کند.
خادمی یادآور شد: طرح مستند سازی تجارب و ایده های پیشکسوتان صنعت حفاری در قالب یک پروژه تاریخ شفاهی از سوی شرکت حفاری شمال اجرا و نخستین مجلد از این مجموعه ارزشمند به زودی به جامعه صنعت حفاری کشور تقدیم می شود.

وی همچنین از تشکیل کانون تفکر پیشکسوتان صنعت حفاری خبر داد و گفت: این کانون با هدف ارائه نظرات مشورتی در خصوص طرح ها و برنامه های کلان و استراتژیک شرکت حفاری شمال تشکیل می شود.

خادمی با تاکید بر تاثیر دانش و تجربه پیشکسوتان در طرح ریزی برنامه های استراتژیک شرکت های روبه توسعه تصریح کرد: شرکت حفاری شمال به عنوان پیشتاز فنآوری مدرن حفاری و نیز به عنوان شرکتی با وسیع ترین حوزه جغرافیای عملیاتی در منطقه خاورمیانه می تواند از تجربه و توان ایده پردازی پیشکسوتان برای طراحی صحیح برنامه های توسعه میان مدت و بلند مدت خود استفاده کند.
وی افزود: امیدواریم در این مسیر پیشکسوتان عزیز نیز شرکت حفاری شمال را همچنان مامن اندیشه های خود بدانند و طرح ها و ایده های خود را ارائه دهند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ خرداد ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۱۷۳۳۷ بازدید