سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ EN

بررسی کاهش ساعت کاری بانوان صنعت نفت

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت از بررسی و اقدام کارشناسی این معاونت به منظور کاهش ساعت کاری بانوان صنعت نفت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کریم سلحشور در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه (ع) و روز زن که عصر امروز(۱۱ اردیبهشت ماه ) در محل ساختمان مرکزی نفت برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه های وزارت نفت، کاهش ساعت کاری بانوان صنعت نفت است که هم اکنون در حال بررسی است.

وی همچنین از افزایش مبلغ کمک هزینه مهدکودک برای کودکان بانوان شاغل در صنعت نفت خبر داد و افزود: مجوز افزایش کمک به هزینه مهدکودک اخذ و ابلاغ شده است و طبق این مجوز افزایش کمک هزینه مهدکودک به صورت سالانه انجام می شود.
وی تشکیل کارگروه بانوان، افزایش مرخصی زایمان، ارائه طرح صندوق حمایت از بانوان صنعت نفت را از جمله اقدامات سال گذشته معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت عنوان کرد.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت یکی از برنامه های این معاونت را تسهیل بازنشستگی قبل از موعد برای بانوان و آقایان مطرح کرد و گفت: طرح بازنشستگی قبل از موعد برای بانوان و آقایان در این معاونت در حال پیگیری است.
سلحشور در پایان سخنان خود، اجرایی شدن طرح دورکاری در صنعت نفت را از اولویت های این معاونت خواند.

براساس گزارش خبرنگار NIOC دکتر سلحشور در پایان مراسم سخنرانی با حضور در جمع بانوان شاغل در صنعت نفت به سوالات آنان پاسخ گفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۴۶۳۹۹ بازدید