سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ EN

عنوان مدیر برتر نظام مشارکت کشور به مدیرعامل نفت و گاز گچساران تعلق گرفت

    در جریان چهارمین جشنواره نظام ملی پیشنهادات، لوح مدیر برتر نظام مشارکت در عرصه ملی توسط معاون نوسازی و تحول انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، به مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اهدا شد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در جریان چهارمین جشنواره ملی و دهمین همایش نظام پیشنهادات که عصر روز گذشته (دوشنبه؛ ۱۶ بهمن ماه) در دانشگاه تهران برگزار شد، لوح مدیر برتر نظام مشارکت در عرصه ملی به غلامرضا پاکدل؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تعلق گرفت.
پاکدل در این زمینه، در گفت و گو با خبرنگار NIOC اظهار داشت: شرکت نفت و گاز گچساران علاوه بر کسب عنوان مدیر برتر نظام مشارکت، عنوان مقاله برتر را نیز از آن خود کرد؛ همچنین این شرکت به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تعالی نظام پیشنهادات تقدیر شد.

بر این اساس، مقاله ارائه شده از سوی یکی از کارشناسان ارشد مهندسی سیستم ها و بهره وری شرکت نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از ۱۰ مقاله برتر در این جشنواره معرفی شد.

وی تصریح کرد: فعالیت در حوزه نظام مشارکت و پیشنهادات، نشان دهنده احساس تعلق کارکنان به سازمان، نقش بسزای آنان در تصمیم گیری های سازمانی و رابطه مطلوب بین مدیریت و کارکنان است.
به گفته پاکدل، نیروی انسانی، سرمایه اصلی هر سازمان است و از این رو توجه به پیشنهادات کارکنان و بهره گیری از نظام مشارکت در تمام شرکت ها و سازمان های بزرگ دنیا مورد تاکید است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۱۱:۵۵۳۷۴ بازدید