سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ EN
به مناسبت سالروز آزادي خرمشهر؛

پنجمین المپیاد ورزشی در شرکت متن برگزار شد

 پنجمین المپیاد ورزشی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، رئیس امور ورزش این شرکت گفت: ۲۸۵ نفر در این مسابقات شرکت کردند که ۱۲۰ نفر آنها از نیروهای پیمانکاری شرکت متن بودند.

مهرداد گل محمدی توضیح داد: مسابقات در رشته های شنا، تیراندازی، دارت، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، شطرنج و فوتسال برگزار شد.

گل محمدی در خصوص محل برگزاری مسابقات گفت: مسابقات فوتسال و شنای آقایان در باشگاه شماره ۲ نفت، والیبال در ورزشگاه حیدر نیا و سالن ورزشی دانشگاه امیرکبیر، شنای خانم ها در دانشگاه امیر کبیر و مابقی رشته ها در محل شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد و افزود خوشبختانه مشکل خاصی در امکانات و فضای برگزاری مسابقات وجود نداشته است.

وی هدف از برگزاری مسابقات را انتخاب نفرات برتر و کشف استعدادها بیان نمود و خاطر نشان کرد شرکت متن در چهار دوره اخیر در رشته فوتسال مقام اول را کسب کرده و در مورد مسابقات خانم ها در رشته شنا مقام های اول و دوم و در رشته آمادگی جسمانی مقام دوم را به دست آوردند.

رئیس امور ورزش از برگزاری مسابقات فوتسال جام ماه مبارک رمضان در سطح شرکت ملی نفت و مسابقات دیگری بین شرکتهای متن و خطوط لوله و مخابرات نفت، پالایش و پخش، خدمات و پشتیبانی کالا و … در آینده نزدیک در سطح مدیران خبر داد.

گل محمدی در مورد برنامه استفاده از باشگاه ورزشی شرکت متن برای همکاران توضیح داد: خانم ها و آقایان می توانند در روزهای زوج و فرد به تفکیک از باشگاه بدنسازی داخل شرکت استفاده کنند، همچنین رشته فوتسال دو جلسه در هفته در باشگاه شماره ۲ نفت و سالن ورزشی دانشگاه امیرکبیر، رشته شنای آقایان یک جلسه در هفته در باشگاه شماره ۲ ، رشته والیبال دو جلسه در هفته از سالن دانشگاه امیرکبیرو ورزشگاه حیدرنیا، تیاندازی خانم ها و آقایان یک جلسه در هفته در ورزشگاه شهیدکبکانیان و شنای خانم ها یک جلسه در هفته در دانشگاه امیرکبیر

وی از برنامه های آینده ورزش در متن به تخصصی کردن و ارائه آموزش های روز دنیا اشاره کرد، به عنوان مثال در رشته شطرنج و تنیس روی میز ماهی یکبار از اساتید تیم ملی دعوت به عمل آید، توزیع بروشورهای ورزشی یک الی دو بار در ماه برای بالا بردن سطح معلومات ورزشی همکاران و طرح سؤال و برگزاری مسابقه بین همکاران، مشاوره تغذیه و تشکیل تیم فرزندان کارکنان شرکت متن.

گل محمدی در پایان نیروی انسانی را به عنوان یکی از رکنهای اساسی سازمان نام برد و ارتقای سطح روحیه و شادابی این نیروها بر عهده امور ورزش است و ما تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ تیر ۱۳۹۱ساعت: ۱۰:۲۶۷۰۷ بازدید