سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ EN

مرحله اول مسابقه پیام کوتاه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

مرحله اول مسابقه پیام کوتاه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در دور جدید فعالیت های خود  در تلاش است با استفاده از امکانات و توانمندی های  رسانه ای – ارتباطی و با تاکید بر ابزار های نوین ارتباطات، در راستای توسعه سطح دانش عمومی و ایجاد حس مشارکت جویی کارکنان در روند تعالی سازمانی،گام های تازه ای بردارد.

بر همین اساس و با عنایت به اینکه تجربه ثابت کرده است طرح این نوع مسابقات با استقبال کارکنان مواجه می شود، اطلاع رسانی و طرح مجموعه ای از مسابقات  با موضوعات گوناگون از طریق ارسال و دریافت پیامک توسط روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران سازماندهی و اجرا شده است.

در این مسابقات ، مجموعه ای از سوالات حاوی مضامین و اطلاعات مرتبط با صنعت نفت ،طرح و از کارکنان خواسته می شود پس از بررسی و تحقیق نسبت به انتخاب گزینه صحیح پیشنهادی و ارسال آن به سامانه پیامک روابط عمومی اقدام کنند.

مرحله نخست مسابقات پیامکی با همین رویکرد ارائه شده است و کارکنان می توانند گزینه حاوی پاسخ های صحیح را به شماره اختصاصی ۳۰۰۰۶۷۰۸۱۰۱۰۱۰ ارسال نمایند.

بدیهی است در راستای تشویق همکاران گرامی به مشارکت در روند مسابقات پیامکی با رویکرد ارتباط دو سویه ، جوایز نقدی برای تقدیر از کارکنان اختصاص خواهد یافت؛ قرعه کشی مسابقات نیز در زمان مقرر و از طریق سیستم هوشمند دیجیتالی انجام خواهد گرفت.

طرح سوالات:

سوال ۱ ) در شرایط فعلی اقتصاد ایران مطلوب ترین روش تامین سرمایه برای توسعه پارس جنوبی چیست؟

سوال ۲ ) طی برنامه پنج ساله پنجم، شرکت ملی نفت ایران حدودا چه میزان سرمایه گذاری نیاز دارد؟

سوال ۳ ) حجم سرمایه گذاری پیش بینی شده در تفاهم نامه توسعه میدان گازی فروز B  ، چه میزان است؟

چگونگی پاسخ به سوالات:

یکی از ۴ گزینه زیر حاوی پاسخ صحیح به تمامی سوالات مطروحه است ،به این ترتیب که در هر گزینه ۳ پاسخ به ترتیب مربوط به سوال ۱ تا ۳ قید شده است ،در صورت تشخیص گزینه ای که حاوی پاسخ درست به هر ۳ سوال است ،لطفا شماره گزینه مورد نظر را به شماره سامانه پیام کوتاه روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران ارسال کنید. همچنین همکاران گرامی لازم است؛ نام، نام خانوادگی و شماره پرسنلی خود را نیز در سطر مجزا در همان پیامک برای سامانه ارسال نمایند.

مرحله اول مسابقات پیامکی از ۷ اردیبهشت آغاز و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد،قرعه کشی این مسابقه در روز سوم خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر انجام خواهد شد.

گزینه های پاسخ:

گزینه ۱ ) انتشار اوراق مشارکت – ۶ میلیون دینار – ۶ میلیارد یورو

گزینه ۲ ) پیش فروش گاز خانگیران – یک میلیارد یورو – ۱۲ میلیارد ریال

گزینه ۳ ) انتشار اوراق مشارکت – ۱۵۰ میلیارد دلار -۶ میلیارد یورو

گزینه ۴) استقراض از بانک های اروپایی – ۱۵۰ میلیون دلار – ۱۲ هزار میلیارد ریال

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ خرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۲۰۷۶۰ بازدید