سال رونق تولید
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ EN

تحت امر رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی برای آبادانی ایران اسلامی دریغ نمی کنیم

احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی پیامی، سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کارکنان خانواده صنعت نفت تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این پیام آمده است:

“سی و سومین سالگرد انقلاب اسلامی و خیزش درخشان مردم در راه استقرار جمهوری اسلامی و  استقرار عدالت علوی  فرا رسیده  است و  بار  دیگر  خاطره آن خون­های پاک در سپهر تارخ ایران زنده شده است. یاد شهیدان، آن فرزندان صبح و زیبایی در خاطر مردمان ایران زنده و جاوید است و  مردم  با دیدگان  نمناک و دلی سرشار از  امید به استقبال گرامیداشت یاد آن  شاهدان  نجیب و امام شهیدان خمینی کبیر (ره)  می­روند.

دهه فجر یادمان و یادگار دلبستگان حقیقت و آزادی است. یادگار رهبری درخشان  مردی  برآمده از مردم  و مردمی است که اسارت و بندگی را برنتابیدند و با تاسیس جمهوری اسلامی ،چشم اندازی دلپذیر و بستری شایسته برای تکامل اجتماعی پدید آوردند .

شرکت ملی نفت ایران، کارکنان دلبسته ولایت ،انقلابی و پرشور و شعور آن ؛ این دهه را به جان و دل پاس می دارند و در این دوران  تاریخ ساز  در کنار سایر سازمان ها و نهادهای کشور ؛تحت امر رهبری معظم انقلاب اسلامی؛حضرت آیت ا… خامنه ای(حفظه ا… )  می­کوشند تا از هیچ کوششی برای آبادانی ایران اسلامی دریغ نکرده و میهنی شایسته  زندگی  بهتر بیافرینند.

اینجانب فرارسیدن  سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب نور بر ظلمت را به خانواده بزرگ شرکت ملی نفت ایران  و تمامی کسانی که در این صنعت عظیم ؛نفت تیره را به کارمایه و روشنایی  بدل می کنند، تبریک و  شادباش می گویم.

 آرزو دارم که در فردای این تاریخ شکوهمند، مردم ما  بتوانند  همچنان با سری افراشته در جامعه  جهانی گام بردارند؛ بدون  تردید  فردا  از آن ماست و این روزهای تاریخ ساز  را  مردم،‌در کنار رهبری و با نصب العین قرار دادن اندیشه ها و افکار متعالی ایشان به دوره ای از دوره های پیشرفت و عزت ایران اسلامی بدل خواهند ساخت.

e-font: minor-latin;mso-bidi-font-family:Arial;mso-bidi-theme-font:minor-bidi’>

 شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با ۱۴ هزار کیلومتر خط لوله سراسری (۴ هزار و ۵۰۰ کیلومتر خط لوله انتقال نفت خام و ۹ هزار و ۵۰۰ کیلومتر خط لوله انتقال فرآورده) و ۱۷۵ مرکز انتقال نفت و تاسیسات، انتقال نفت خام از مبادی تولیدی به پالایشگاه ها و انتقال فرآورده های نفتی به انبارهای نفت را عهده دار است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۷۱۶۵ بازدید